Hizmetlerimiz

Uzmanlığımızı Sizlerle Paylaşıyoruz

Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla size hizmet vermekten gururluyuz.

01.
Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, ferforje uygulamaları, yangın merdiveni ve yangın kapısı, korkuluk sistemleri, paslanmaz depo ve silo imalatı, silindirik tank imalatı ve montajı, geometrik tank imalatı, prefabrik yapı imalatı, konteyner imalatı, köprülü vinç, tavan vinçleri, çelik fabrika binaları, çelik çatı, metal taşıma kasaları, malzeme stok paletleri, alüminyum korkuluk ve küpeşte imalat ve uygulaması

02.
Makine İmalatı

İsteklerinize özel makine imal etmekteyiz. Uzman kadromuz sayesinde makine şase aksamı, talaşlı imalatı, makine otomasyon ve panosu, montaj işlemleri ve makinenin yerinde kurulumu gibi işlemlerini kendi bünyemizde hazırlayarak size geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

03.
Mühendislik ve Projelendirme

İstekleriniz doğrultusunda makine veya yedek parçaların tasarımları bilgisayar ortamında yapılır ve bu sayede imalat sırasında oluşabilicek engeller öngörülür. Gerekli düzenlemeler yapılarak teknik resimler imalat bölümüne aktarılır.
Cnc makinelerimizde imalat edeceğimiz parçaların cad ortamında çizimleri yapıldıktan sonra cam programlarıyla işleme yolları belirlenir ve cnc tezgahlarına aktarılır.

04.
Talaşlı İmalat

Talaşlı imalat önceden dizaynı ve konstrüksiyonu yapılan, imalat süreci belirlenen makine elemanının, imalat sürecine uygun talaşlı imalat tezgâhlarında, belirlenmiş kesici takımlar marifetiyle kesme operasyonuna tabi tutularak şekillendirilmesini kapsayan imalat yöntemidir.

Teknolojiyi Tecrübemizle Buluşturuyoruz

Geleceği Şekillendiriyoruz