Cevon Makine Metal İşleme
San. Tic. LTD. ŞTİ.

Hikayemiz

Vizyonunuzu İnşaa ediyoruz

Cevon Makine Metal İşleme San. Tic. LDT. ŞTİ, Bilgi birikimi ve deneyimi olan insanların aynı çatı altında toplanmasıyla kuruldu. Faaliyetlerini İnşaat, Gayrimenkul, Yaşam Alanları, Sanayi Yapıları, Metal ve Çelik Sektörü, Sanayi, Turizm ve Çevre Düzenlemeleri alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.


Cevon Makine, ekonomik, modern, emniyetli, estetik, çevreye duyarlı, sürdürülebilir, son kullanıcıları düşünen yaratıcı ve etkin çözümler üreterek en yüksek kalitede, zamanında ve bütçesinde gerçekleştirdiği hizmetleri ile işveren ve müşterilerin memnuniyetini en ön planda tutmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yenilikçi çalışanlarıyla sürekli daha iyisini aramayı, entelektüel sermayesini sürekli olarak geliştirmeyi, rekabet gücünü sürekli olarak yükseltmeyi ve sürekli olarak gelişmeyi politika olarak benimsemiştir.


Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri izleyerek faaliyette bulunduğumuz sektörlerde kazanılan tecrübe ve imkânları yeni sektör ve projelerde hızlı ve esnek biçimde kullanmaktadır. Yönetim anlayışımızın en önemli taşlarından biri de sosyal sorumluluk bilinci ile topluma ve ekonomiye katma değer yaratmaktadır.


Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cevon Makine, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Cevon Makine, rakipleri arasında üst sıralarda yer almayı ana hedefleri arasında bulundurmaktadır.

Teknolojiyi Tecrübemizle Buluşturuyoruz

Geleceği Şekillendiriyoruz